Wygrana ze Zniczem po bardzo dobrej grze!

Znicz II Pruszków - Błonianka Błonie 2-9 ( 1-1 )

Pierwsza kwarta jak i cały mecz to zdecydowana przewaga naszej drużyny. Niestety brak skuteczności nie pozwolił nam na spokojne kontrolowanie sytuacji w pierwszej połowie meczu. Wynik spotkania otworzył Oliwier Wikieł, wcześniej dwie bardzo dobre okazje do strzelenia bramki zmarnował Szymon Fabiszewski. Niestety, zmarnowane okazje się mszczą i tak było tym razem. Tracimy bramkę w drugiej kwarcie i przeciwnik doprowadza do remisu.

Na całe szczęście odrodziliśmy się w trzeciej kwarcie i brak skuteczności przerodził się w "co akcja to bramka".

Widać było że drużyna z Pruszkowa nie wytrzymała tego spotkania kondycyjnie. Za to my walczyliśmy od początku do końca i zasłużenie wygraliśmy to spotkanie. Następny mecz już w najbliższą sobotę z Chlebnią. Początek spotkania o godzinie 12:30.

Bramki: dwie Fabiszewski, dwie Chojnacki, dwie Wikieł, Banasiuk z karnego, Młynarski, Błaszczyk.