Pierwsza kolejka ligowa rocznika 2008/09. Powołania.

Poniżej lista zawodników powołanych na pierwszą ligową kolejkę z rocznika 2008 i 2009.

2009 - 03/09/2016 godz.10.00 KS Ożarowianka - KS Błonianka (trener Hubert)
Zbiórka o godzinie 9.00 w Ożarowie Maz. ul.Poznańska 123 (boisko naturalne)
Skład: Cybulski Rafał, Górski Bartosz, Lichtarski Tomasz, Małecki Szymon, Szymianiak Adrian, Zieliński Jan, Jabłoński Oskar, Kubala Igor, Wojciechowski Mateusz, Kita Gabryś.
W razie nieobecności proszę o jak najszybszą informację.
Obowiązkowo wszyscy zabierają zielone stroje ZINA. Zabieramy ochraniacze i legitymację / dowód os.
2008 - I grupa - 04/09/2016 godz.11.00 Milan Milanówek - KS Błonianka (trener Hubert)
Zbiórka o godzinie 10.00 w Milanówku ul.Turczynek 8 (boisko sztuczne)
Skład: Banasiuk Jakub, Błaszczyk Jakub, Błoński Mateusz, Chojnacki Wojciech, Domański Gustaw, Fabiszewski Szymon, Kowalski Igor, Wikieł Oliwier, Pawlak Wiktor.
W razie nieobecności proszę o jak najszybszą informację.
2008 - II grupa - 04/09/2016 godz.13.00 Warszawska Akademia Piłkarska (trener Mateusz)
Zbiórka o godzinie 12.00 w Warszawa-Rembertów ul.Strażacka 121 (boisko sztuczne/naturalne ?)
Skład: Choromański Kacper, Dunajewski-Kulisz Janek, Figiel Jakub, Kurzela Olek, Pietraszek Bartłomiej, Szczepański Jakub, Szulborski Jakub, Bogusz Filip, Ostrowski Olgierd.