LIGA ZIMOWA - 2 Kolejka 21/22.01.2017

PROSZĘ UWAŻNIE ZAPOZNAĆ SIĘ ZE SKŁADAMI NA POSZCZEGÓLNE MECZE.

Zawodniczy grający dotychczas w Błoniance II zagrają sparing z zawodnikami z Błonianki 2009.

ROCZNIK 2008

BŁONIANKA II - LEGION PRUSZKÓW  godz.12.20 (SOBOTA)

Zbiórka najpóźniej o godzinie 12.00 na miejscu w Brwinowie (ul.Piłsudskiego 11)

Skład: Mateusz Błoński, Igor Kowalski, Jakub Błaszczyk, Jakub Banasiuk, Kacper Choromański, Szymon Fabiszewski, Wojtek Chojnacki, Jakub Młynarski, Oliwier Wikieł, Mikołaj Miszczak.

W razie nieobecności proszę o jak najszybszą informację.

Obowiązkowo wszyscy ubieramy zielone stroje ZINA, dresy ZINA, czapki, ochraniacze.

MECZ SPARINGOWY

ROCZNIK 2008 / 2009

BŁONIANKA I - BŁONIANKA 2009  godz.13.25 (SOBOTA)

Zbiórka najpóźniej o godzinie 13.00 na miejscu w Brwinowie (ul.Piłsudskiego 11)

Skład Błonianki 2008

Gustaw Domański, Wiktor Pawlak, Janek Dunajewski-Kulisz, Jakub Figiel, Olek Kurzela, Filip Bogusz, Bartłomiej Pietraszek, Sebastian Aksamit, Antoni Wiśniewski, Jakub Szczepański, Jakub Szulborski

Skład Błonianki 2009

Oskar Jabłoński, Olgierd Ostrowski, Jan Redczak, Mateusz Wojciechowski, Szymon Małecki, Tomek Lichtarski, Rafał Cybulski, Gabryś Kita, Igor Kubala.

ROCZNIK 2010

BŁONIANKA - SP KOMORÓW  godz. 11.15 (NIEDZIELA)

Zbiórka najpóźniej o godzinie 11.00 na miejscu w Brwinowie (ul.Piłsudskiego 11)

Skład: Oskar Jabłoński, Mateusz Wojciechowski, Jan Redczak, Borys Sadowski, Dawid Kuleszewicz, Dawid Banasiuk, Jan Zieliński, Jakub Waśniewski, Adrian Szymaniak.