Chłopcy z rocznika 2010 wygrywają turniej Chlebnia Cup!

W ostatnią niedzielę chłopcy z rocznika 2010 wzięli udział w turnieju Chlebnia Cup, który rozgrywany był w grodziskiej hali sportowej. Bardzo dobrze dysponowani tego dnia nasi młodzi piłkarze okazali się bezkonkurencyjni i wygrali całyturniej, pokonując w finale Chlebnię 3-0. W turnieju wzięło udział 12 drużyn.

Zagraliśmy w składzie: Gługowski ( bramkarz ), Gajewski, Banasiuk, Sadowski, Waśniewski, Małecki.

Wyniki meczów grupowych:

- UKS SMS II Łódź ( wynik 5:0 dla nas)

- Ofensywa Książenice ( wynik 4:0 dla nas)

- Widok Skierniewice ( wynik 3 :1 dla nas)

- Milan Milanówek ( wynik 2:1 wygrał Milanówek)

- Chlebnia ( wynik 2:1 dla nas)

W meczu półfinałowym pokonaliśmy Olimp Brwinów 1-0 i awansowaliśmy do finału w którym naszym rywalem była drużyna LKS Chlebnia. Po zaciętym spotkaniu Błonianka wygrała z Chlebnią 3-0 i tym samym puchar powędrował do Błonia.

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Oskar Madetko ( Kosa Konstancin )

Najlepszy bramkarz:Krzysztof Gługowski ( Błonianka Błonie )

Najlepszy strzelec: BORYS WAWER ( LKS Chlebnia, 9 goli )

Każde dziecko otrzymało tego dnia pamiątkowy medal oraz dyplom za uczestnictwo w turnieju.Medale oraz dyplomy wręczał prezes LKS-u Chlebnia Pan Sławomir Jackowski.

Brawo dla naszych najmłodszych wychowanków za postawę w całym turnieju. Gratulujemy wygranej, oby tak dalej!!!

Trener Mateusz Żebrowski: Turniej Chlebnia Cup był jednym z lepiej zorganizowanych w jakich brałem udział. Rodzice dopingujący na trybunach spisali się świetnie. Trzeba też wspomnieć o rodzicach drużyny z Chlebni, którzy sami przygotowali poczęstunek dla najmłodszych zawodników. Widać ogromny postęp w naszej grze, owocuje to że nasza najmłodsza grupa 2009 i 2010 już od pół roku bierze udział w lidze mazowieckiej a teraz drugi raz z rzędu rywalizujemy z powodzeniem w lidze zimowej w Brwinowie. Wielkie Gratulacje dla CHŁOPCÓW!!!

Powiązana galeria: